Помощь · Поиск · Пользователи · Календарь · Магазин для пчеловодов
Перейти к полной версии: Западная Украина!
Объединенный пчеловодческий форум > Пчеловодство за рубежом > Украина > Западная
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
mukola-s
сьогодні 17.07.2014р було проведено семінар в с фрага (пасіка богдана люкляна ) на тему КОЧІВЛЯ НА ПРИКАРПАТТІ ТА ЗБІР БДЖОЛИНОГО ОБНІЖЖЯ пасічник розповів про технологічні процеси при роботі на пасіці під час збирання бджолиного обніжжя та показав як працює його пасіка в полі на кочівлі
побувавши на соняшниковому полі ми побачили як його бджоли при взятку незважаючи на дощову погоду працюють на медозборі
після ми приїхали на пасіку додому де пан богдан розповів як правильно збирати бджолине обніжжя відповів на запитання і що особливо вразило пан богдан з однієї бджолородини за сезон збирає до 10 кг бджолиного обніжжя
учасниками семінару незважаючи на дощ були провідні пасічники області
та всежтаки учасників семінару було мало а цікавої і корисної їнформації було досить багато

побільше б таких семінарів на яких можна черпнути багато корисної інформації
mukola-s
ятри дні наблюдав потужний взяток навіть досить потужний як для ів-франківської обл та тільки три дні і далі два дні іде дощ що далі ? побачимо
mukola-s
в нас практично нема поганих бджіл в нас є погані пасічникти (микола сцюрко )
mukola-s
хто і де планує проводити виставки-ярмарки пасічної продуктів бджільництва в західному регіоні ?
mukola-s
поздоровляю всіх пасічників з святом пасічника хорошої вам зимівлі і щедрих медоносів в наступному сзоні

вэн
Цитата(mukola-s @ Вторник, 19 Августа 2014, 9:02)
поздоровляю всіх пасічників з святом пасічника хорошої вам зимівлі і щедрих медоносів в наступному сзоні

*

Спасибо!!! Присоединяюсь к поздравлению. bye.gif
mukola-s
30- 31 серпня в ів-франківську відсвяткували день вина були представлені вишукані вина а також медові напитки і мед пасічників нашого краю
SACHA.OK
Цитата(mukola-s @ Четверг, 17 Июля 2014, 21:02)
сьогодні 17.07.2014р було проведено семінар в с фрага (пасіка богдана люкляна ) на тему КОЧІВЛЯ НА ПРИКАРПАТТІ ТА ЗБІР БДЖОЛИНОГО ОБНІЖЖЯ
*

Цитата(mukola-s @ Вторник, 02 Сентября 2014, 23:59)
30- 31 серпня в ів-франківську відсвяткували день вина були представлені вишукані вина а також медові напитки і мед пасічників нашого краю
*

Микола, а можна про заходи писати до, а не після hmm.gif а то що мені з того якщо подія уже відбулася dntknw.gif hi.gif
mukola-s
можна та потрібно хоть зрідка появлятись на зібраннях
mukola-s
цього року практично всі міроприємства відмінено або перенесено на невизначений термін
mukola-s
щорічна ярмарка " золота осінь " буде чи ні під питанням нікого не запрашували чекаєм на запрошення
mukola-s
завтра 10.09 2014 г. состоится собрание пчеловодов членов ассоциации развития пчеловодства "Галичина"
собравшимися могут быть все желающие потому многие задаются вопросом поэтому желающие может прийти пообщаться предложить свои пропозици собрание состоится в 10.00 в помещении белого дома г. ов-Франковская 67 этаж управления сельского хозяйства
mukola-s
7 поверх в управлінні сільського господарства
Франк
бджоли обробив і нагодував.... чого і всім бажаю
mukola-s
похвально бо хто незагодував то недобре бо на наших пасіках бджолосімї біологічно вже готові до зимівлі а якщо ще тепер починати годувати то значить ослаблювати енергетику бжіл
Тим_Пчеловод
Хто з Хмельницької області? bye.gif
pr1zZ
Как у Вас дела с пакетами на 230 рамку?
mukola-s
ВАРВАРИ
в мене один знайомий маючи 100 сімей 50 загодував на зиму а других 50 викачав мед і залишає для голодної смерті нерентабельно
неможеш ,невигідно то обєднай сімї зроби порядок на пасіці а так це просто варварство
скільки в нас таких горе бджолярів ?
король орест
Цитата(mukola-s @ Суббота, 27 Сентября 2014, 7:46)
скільки в нас таких горе бджолярів ?
*

Тих,хто тримає від 30 і більше такого не чув(пасіки скорочують,- це факт,але скорочують обєднуючи слабші сімї).
Дехто із "дрібних", - так як Ви пишете, - пускають на голодну смерть!!!
mukola-s
так і це правда на сьогодні пасіка голодна і це просто варварство
mukola-s
ЗЛЬОТ БДЖІЛ
доосить цікавий факт зльоту бджолосімей під впливом кліща варроа (диструктор ) на моїй пасіці літом я зловив більше 5 роїв і помістив їх в один вулик для одержання сильної бджолиної сімї
як результат сильна сімя одержала кліщів варра з різних сімей маючи велику кількість бджіл і відносно малу кількість розплоду кліщ вароа получив можливість розмножуватись диструктивним способом і відповідно по новому впливав на бджолину сімю як результат сімя між 19.09 -26.09 просто покинула і це одна сімя на пасіці яка була створена таким способом і просто покинула свій вулик
та ще зовсім дивна річ в покинутому гнізді залишились кормові рамки і розплід при повністю відкритому нижньому льотку бджоли злодійки зовсім не рухали корма
ВАРРОА ДИСТРУКТОР що він несе вірус чи що ,що навіть бджоли злодійки не заходять в покинуте бджолами гніздо ?
miro
вітаю я західної України цікавлять бджолопакети на слідучий 2015р кількість від 10 до 40.все дальше я в темі.чуть незабув я з Львівської обл. bye.gif
Иерей
Звернись до Дочинця в нього гарні пакети і бджоли в них bye.gif
Франк
ЗЛЬОТ БДЖІЛ

Цікаво....перший раз чую про такий пізній зліт, шкода пропаде сімя
mukola-s

Франк це явище досьть рідкісне і наблюдається в сильно закліщених сімяхі з нею зіткнулось багато пасічників
koste
Впервые слышу чтобы пчел на галодную смерть так кидали , жалко ... sad.gif
mukola-s
ярмарка "золота осінь " ваші пропозиції бути чи небути !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ВЛАДМИР
Перевести на русский можно здесь: https://translate.google.ru/#bg/ru/
бігунець
Цитата(mukola-s @ Воскресенье, 28 Сентября 2014, 21:00)
навіть бджоли злодійки не заходять в покинуте бджолами гніздо ?
*

Це ненадовго. Вичистят геть усе.
У мене сусід другий рік поспіль стикається з подібним. При тому, злетіли сім"ї карпатських бджіл, а місцеві сидять у вуликах (у мене карпатки живуть і далі, разом купували). Заявив, що більше карпаток купувати не буде.
Я сказав, що не в породі причина, а швидше за все зліт через кліща. Дядько (а він людина вперта, та ще й любить, щоб його слухали) заявив, що вже три рази "Біпіном" травив, та ще й часник клав. Кажу, кліщ звикає до окремих препаратів, слід комбінувати. Звичайно не переконав дядька. Хіба що він став ще й телефонні вишки звинувачувати. А те що в місцях, де телефон не бере у мене за роки злетіло в колодах декілька сімей, ніби не почув.
Мені стало цікаво, чому зльоти сімей спостерігаються восени? Коли й меду запасено, й сила сім"ї чимала. І ніхто не бачить зльоту бджіл. А може бджоли просто розлітаються по іншим вуликам. От тільки чому?
mukola-s
я сьогодні лідняв паспорта сімей і згідно моїх записів я виявив дуже цікаву річ яка ломає стереотипи і погляди на бджіл першою причиною зльоту бджіл вважаю став сам пасічник
проаналізувавши степінь закліщеності окремих сімей і порівнявши записи в паспортах сімей я виявив досить цікавий факт і опишу це як теорію
теорія степені закліщеності бджолиних сімей :
і так згідно паспортних даних сімї які на протязі сезону виховали кілька поколінь трутнів (постійно мали не менше рамки трутневого розплоду ) сьогодні мають найменшу закліщеність а сімї які невиховували трутнів або такі в яким недозволяв виховувати трутнів мають високу закліщеність
тож постає питання ефективності вирізання критого трутневого розплоду ?
досить цікаво а може кліщ вихований в трутневих комірках не так згубно впливає на бджіл і під кінець сезону більше розгублюється бджолами бо шукає для репродукції трутневу комірку а той який вивівся в бджолиному розплоді народившись знову потрапляє в бджолиний розплід для інтенсивного розмноження
це лише теорія з моїх спостережень
сцюрко м.б
Франк
Вчора ще раз обробив бджоли біпіном, виявив 2 сімї з малим запасом меду, видно покрали в них або зїли.....в суботу попробую покормити..............що не робиться все на краще....
Сергей Мусатов
mukola-s
Цікаве спостереження, якщо це дійсно так, то трутня вирізати не треба.
Miadwed
Кто может подсказать какая вощина лучше - Троицкая или Кировоградская?
король орест
Цитата(Miadwed @ Воскресенье, 19 Октября 2014, 8:42)
какая вощина лучше - Троицкая или Кировоградская?
*

За троїцьку не можу сказати нічого,кіровоградська не погана - виробник Тупота Ю.(у Кіровограді є ще виробники вощини).
Взагалі про вощину,не говорячи про хімічний стан, її товщина повинна бути більша. В 1кг вощини - 12-13шт листів(було колись), на сьогодні біля 14шт.
mukola-s
Сергей Мусатов
Цікаве спостереження, якщо це дійсно так, то трутня вирізати не треба.
mukola-s
я неможу стверджувати з моїх спостережень сімї які виростили напротязі сезону найбільше трутневого розплоду в зиму пішли більш сильними і і в кінці сезону мали найнижчий процент закліщеності так принаймі на моїй пасіці а от чи вирізати трутнів чи ні ? сказати важко потрібно провести спостереження видилити кілька сімей даючи їм можливість вигодовувати трутневий розплід а коли запечатають вирізати і в кінці сезону порівнятим

koste
В этом году попробывал Одескую вощину , понравилась . smile.gif Не сравнить с Боярской . hi.gif
папсель
К вопросу слета пчел. Так случилось, что и этом году в начале июля попал в больницу, 2 месяца пчелы "беспризорничали", а когда заглянул-пара семей тю-тю. Клеща, вроде,не видно.Может этот год такой ? huh.gif
король орест

Цитата(папсель @ Суббота, 25 Октября 2014, 9:22)
К вопросу слета пчел.  а когда заглянул-пара семей тю-тю.
*

В нашій місцевості загибель бджіл осінню - масове явище.Мене не зачіпило,у колеги(20км від мене) із 32шт залишилось 18,ще у одного із 70шт -40, і тд.Пасічники із стажем - пяснити відсутність бджіл,або наявність 10-20шт бджіл і матки,при тому,що ще місяць тому була пивноцінна сімя - не можуть.
Щось подібне показано тут: http://yandex.ru/video/search?text=%D0%BC%...=all&id=5683001
_Garik_
В нас так само... це такой рik.. злетiдо 40% пасiкм...
mukola-s
от як зльот бджіл описує Гайдар И А
http://www.youtube.com/watch?v=DLtdUgS-ov4
02 Гайдар В.А. Варооз пчёл
ptwptw7
Сам зробив утеплення , перша зима http://pic.bcm.net.ua/images/11964055505291964742.jpg
папсель
javascript:ins("ptwptw7")

Очень недурно. drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
mukola-s
розширений семінар з бджільництва в Рогатині відбудеться 10 грудня на 10 год в райдержадміністраціїї
тема
варраотоз причина зльоту бджолосімей
апітерапія
племінна справа
застосування бджолопродуктів у поєднанні з лікувальними травами
інші питання
Воронеж
Цитата(папсель @ Суббота, 25 Октября 2014, 9:22)
Может этот год такой ?
*

Примерно как 2010. Весна должна быть для пчёл очень благоприятной.
Цитата(король орест @ Суббота, 25 Октября 2014, 11:08)
В нашій місцевості загибель бджіл осінню - масове явище
*

Если по 1,5 рамки пчелы в ульях весной останется то вырастут 100 пудов без подсиливания.
mukola-s
це так але на багатьх пасіках залишились пусті вулики бджоли просто покинули їх залишивши корма
mukola-s
25 грудня 2014 року в управлінні сг в білому домі ІВ-ФРАНКІВСЬКА відбудеться підсускове засідання асоціації розвитку бджільництва "ГАЛИЧИНА " запрошуються всі бажаючі
mukola-s
ПАМЯТІ ШЕВЧУК МИКОЛИ КЛИМОВИЧА
сьогодні на асоціації розвитку бджільництва "Галичина " діє програма памяті відомого пасічника , викладача , автора першого українського посібника по бджільництву - Шевчука Миколи Климовича готується перевидача посібника та інші заходи присвячені 100 річчю видатному пасічнику .
ПРОХАННЯ всім хто вчився в школі м Кути або може надати корисну інформацію автобіографічні дані ,фото , цікаві факти з життя Шевчука М К надати їх для ознайомлення і обробки в асоціацію розвитку бджільництва "Галичина ",або в редакцію журнала "Український пасічник "

А також Косівська спілка пасічників . В м. косів розпочато збір коштів на опорядкування могили та встановення меморіальної дошки в училещі в Кутах

mukola-s
поздоровляю всіх з новим роком .бажаю щастя здоровя успіхі в любих починаннях і головне єдності і миру
mukola-s
16-17 -18 січня 2015 року в Ів-Франківську відбудеться конкурс медоварів " свято меда " запрошені провідні медовари України в рамках святкування буде проведено конкурс питних медів .
mukola-s
5 лютого вчетвер в м Ів-Франківську відбудеться розширене засідання асоціації розвитку бджільництва "Галичина " запрошуються бажаючі на 10.00в управління сг в білому домі 7 поверх
Это текстовая версия — только основной контент. Для просмотра полной версии этой страницы пожалуйста нажмите сюда.
Пчеловодство © 2001-2022 Пчеловод.ИНФО