Помощь · Поиск · Пользователи · Календарь · Магазин для пчеловодов
Перейти к полной версии: Западная Украина!
Объединенный пчеловодческий форум > Пчеловодство за рубежом > Украина > Западная
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
ромуля
Как Вы думаете почему в Карпатах такая хорошая пчела? Здесь племенной работой занималась сама природа, как и в Альпах откуда карника, переменчивая погода, малый взяток, выживали сильнейшие

Советую попробовать карпатку не от перекупов, а от самых закарпатских пчеловодов. Я когда начинал заниматся пчелами, были проблемы, покуда не было и опыта и хорошей пчелы. а когда взял несколько пакетов у человека, который занимается и пчеловодством и матководством я сразу увидел разницу.[COLOR=green]
ВикторПчела
король орест
Не полінуйтеся, посніть:
Цитата(король орест @ Суббота, 18 Января 2014, 10:43)
переконався - на початку травня із сімї взяти пакет(4р черви) і перевезти його на другий точок - по розвитку і взятку переважає любу зимувалу сімю
*

за рахунок чого пакет з сімї переважає "свою" сімю?
Иванович В.
Цитата(король орест @ Суббота, 18 Января 2014, 11:43)
переконався - на початку травня із сімї взяти пакет(4р черви) і перевезти його на другий точок - по розвитку і взятку переважає любу зимувалу сімю 
*

цікава думка, можете обгрунтувати? hmm.gif
король орест
Цитата(ВикторПчела @ Понедельник, 20 Января 2014, 22:56)
за рахунок чого пакет з сімї переважає "свою" сімю
*

Почну із того,що пасіка знаходиться у Львівській обл.,де медозбори не завжди радують.
Кожного року продаю пакети ~ 70%,від усієї пасіки,кращі - залишаю.
У сімї,з яких продав пакет,даю критий маточник на виході.Дані сімї на липу,гречку також переважають зимувалі.
Після цвітіння садів,каштана -10 -15травня - "яма" ~ два тиждня,під час яких зимувалі сімї переходять у ройовий стан.
Про пакет: - привожу із одного точка на інший(11км),4р критої черви +1-2р дотрясаю бджоли.У вулик по краям і у розріз даю сушку,-виходить -7-8р, через тиждень 3-4р вощини і по краях знову сушку+1р пусту(воскобудівну -у кожній сімї).
В цей період починає цвісти малина,різнотравя.
При викачці меду бачу переваги у його кількості(у різниці між зимувалими сімями і пакетами відчутня).
Клин
Хлопці, доброго дня! В мене таке питання: Як мені купити, вибрати нормальних маток? Так щобю вони були дійсно породисті, добре розвивалися, носили мед, зимували. Чув що є Гайдаровські матки. Як мені купити саме їх? а не підробку.
Може ви щось підскажете? Може є ще кращі? Одним словом - поратьте. Дякую.
ромуля
Цитата(Клин @ Четверг, 23 Января 2014, 19:03)
Хлопці, доброго дня! В мене таке питання: Як мені купити, вибрати нормальних маток? Так щобю вони були дійсно породисті, добре розвивалися, носили мед, зимували. Чув що є Гайдаровські матки. Як мені купити саме їх? а не підробку.
Може ви щось підскажете? Може є ще кращі? Одним словом - поратьте. Дякую.
*

Доброго дня. Можу запропонувати свої матки. Я спочатку виводив матки вучківського типу, тобто Гайдара, в цілому вони не погані. а тепер зупинився на синевірському. можете спробувати вони дуже гарно розвиваються і медоносні. якщо вас цікавить, звертайтеся.
король орест
Цитата(ромуля @ Воскресенье, 26 Января 2014, 23:51)
а тепер зупинився на синевірському.
*

Де і у кого берете плем.матеріал?
Дякую.
ромуля

Дякую.
ромуля
Цитата(король орест @ Вторник, 28 Января 2014, 19:56)

Дякую.

Племінний матеріал можна брати з Синевіру, або з ізольованої племінної пасіки, з якої бере  самбезпосередньо і сам синевір. особисто я беру з племінної ізольованої пасіки.

_Garik_
ромуля Сам зрозумів що сказав???? прямо з озера набираєш матки... crazy.gif
в переліку матководних пасік
Цитата
ізольованої племінної пасіки
неіснує... crazy.gif
Якщо можеш напиши адресу, правильну назву і ФІО бджоловода hi.gif
valerykoman1964
В Закарпатті теоритично неможлива ізольована племінна пасіка imho.gif
король орест
Цитата(ромуля @ Четверг, 30 Января 2014, 22:56)
Племінний матеріал можна брати з Синевіру, або з ізольованої племінної пасіки, з якої бере  самбезпосередньо і сам синевір. особисто я беру з племінної ізольованої пасіки.
*

Дякую за вичерпну відповідь.
Цитата(_Garik_ @ Пятница, 31 Января 2014, 12:40)
ромуля  Сам зрозумів що сказав????
*

король орест
P.S. Мене цікававлять адресні дані,тлф - розплідника(першоджерла).
Кого цікавить "Вучківський тип" - дам тлф. братів Плисок із с.Вучкове.
Колись із колегою помінялись прививочною планкою(у нього був Сеневир), - різниці не відчув.
ромуля
Цитата(король орест @ Суббота, 01 Февраля 2014, 17:32)
P.S. Мене цікававлять адресні дані,тлф - розплідника(першоджерла).
Кого цікавить "Вучківський тип" - дам тлф. братів Плисок із с.Вучкове.
Колись із колегою помінялись прививочною планкою(у нього був Сеневир), - різниці не відчув.
*

якщо цікавить, дам дані тільки в телефонному режимі 0685314547
mukola-s
ви кажете що пакет випереджає сімю то тут шукайте відповідь в конструкції вуликів та якщо взяти зробити відводок на 4 рамки розплоду з маткою то після виходу розплоду ви вже маєте повноцінну сімю яка добре розвивається а сімя якщо не забезпечити її роботою і тісний вулик то вона входить в ройовий стан і перестає працювати
zvaritch.yura
Цитата(Рудаков Юрий @ Среда, 15 Января 2014, 17:55)
слыхал от украинцев что в Карпатах ещё хуже взяток чем на равнине hmm.gif
*

Да конечно взяток не очень обильный и продолжительный, но вот и поэтому такую трудолюбивую пчелу не найдете нигде.
Природа сама из-за отсутствия сельскохозяйственных (культурных) медоносов, развила в наших пчелах высокие медосборные способности. Карпатка дает самые высокие результаты в первый год.
Простыми словами, пчела собирает никтар в местах где его мало и природа заложила это в генетике собирать по максимуму что-бы выжить. А тут привозят эту пчелу где изобилие сельсько-хозяйственных медоносов , да еще под самым носом, а пчела привыкла брать все и побольше. Вот вам и результат.
А вот почему год так это самый настоящий парадокс, скорее всего это снова природа регулирует , зачем надрываться когда изобилие никтара. Карпатка в другой местности становится похожей на месную породу. (привыкает за год)
P. S. что-бы иметь каждый год большие медосборы нужно не маток самих покупать, а каждый год пакеты.
zvaritch.yura
Цитата(valerykoman1964 @ Пятница, 31 Января 2014, 20:52)
В Закарпатті теоритично неможлива ізольована племінна пасіка imho.gif
*

Згоден i хочу добавити , що i теоретично також.
zvaritch.yura
Я хотiв сказати практично
sij
Цитата(zvaritch.yura @ Воскресенье, 13 Апреля 2014, 15:00)
Карпатка в другой местности становится похожей на месную породу.
*

при перевезенні бджіл в Африку через сезон вони взагалі перестають збирати мед про запас. Навіщо його заготовляти коли він весь час в наявності hi.gif
папсель
[Хлопці! чого сперечатися? я з Чернівців. Х

Хлопці! Чого балакати даремно? В мене питання. Хто в цьому році продає бджіл(карпатку) не по350грв.(3 рамки) а дешевше. Думаю,ь росіяне в цьому році не приїдуть. КУплю

А взагалі, Христос воскресе1
mukola-s
сьогодні вже другий день бджоли активно работают на медозборе и пчеловодам вже нехватаєт времени на общения появилось много забот и работ на пасеке как говоритса весняньй день год кормит
banasiak
Прошу помощи у Черновицких пчеловодов. Куда поехать на кочевку на липу? На акацию вроде бы нашел местечко в с.Репуженцы,рядом с Днестром, можно еще и рыбачить параллельно smile.gif
kasjanov
Цитата(папсель @ Воскресенье, 20 Апреля 2014, 22:13)
Хто в цьому році продає бджіл(карпатку) не по350грв.(3  рамки)  а дешевше. Думаю,ь росіяне в цьому році не приїдуть. КУплю
*

Можу дати координати пасічника який по 300 гривень віддає 4 рамки з розплодом. порода карпатка..
Пишіть в приват.
mukola-s
я также могу организовать 4 рамочньє пакеть четьре рамки разплода и пчела корма по украине дайотса меньше так как переважно через сутки две они уже пересаджень в ульи и перевозка безопасней
Юра Марук
пчеловоды и матководы закарпатья помогите решить вопрос с пересылочными клеточками
_Garik_
Цитата
решить вопрос с пересылочными клеточками

В чому питання???
Юра Марук
питаня купить клеточки пересыльные номер телефона кто их делает
mukola-s
вчера в нас в ів-франковской обл було 3 градуса мороза акація листки обмерзли тож медозбор с акации под большим вопросом
dedok54
Всех кто боролся с фашизмом поздравляю с праздником Великой Победы! Наши деды были едины в этой Великой войне.
Доктор-О
У нас на юге вообще - непонятно! То-ли мороз побил! Или зимой - обморозилась!
mukola-s
сьогодні качають мед навіть погані пасічники але це просто результат сприятливої зими і тетлої весни

но мнотє сечас откачают мьод з рапса а пото за счьот основного медобора начинают нарощувать или отновлювать силу так какна рапсе пчьоль ограничили матоки на пасеках за шчьот медозбора с рапса пчьоль начинают терять силу
Франк
Сьогодні продивився 6 сімей , мед в наявності але не запечатують,буду чекати......
Франк
Мед викачав, приблизно 5 кг з пня , погода не сприяла...........
король орест
Качаю, із сімї~10л,там де продав пакети,обєднав і дав маточник(матки вже червять) ~15л.
Васька
майового меду не взяв через холода, шукаю поле гречки для виїзду, львівська обл підкажіть хто знає bye.gif
mukola-s
почему так слабо погода супутствувала медозбору но многиє пчеловодь з начала марта начали стимуляцию пчелосемей не придерживаясь основньх прьнцьпов пчеловодства и как результат слабкиє семьи и мальй медозбор а што вам помешало добитса успеха можна определить в индивидуальном разговоре или осмотре пасеки
Васька
ну багато сказано, майового не взяв по причині тій що на початку травня прийшов приморозок -3 градуси, і наступних 2 тижні безвзятка повна була... результат шалене роїння
mukola-s
в мене цього року також як на мене багато сімей ввійшли в ройовий стан але відбудували багато рамок і головне принесли меду але є кілька такихщо не дали меду
Васька

mukola-s в якій обл хнаходишся?
mukola-s
микола сцюрко (mukola-s) івфранківська обл тлумацький район
Франк
Гарасимів?
mukola-s
правильно гарасимів
serst83
кто-то может сказать отзывы о Дранко Митрофане. проживает Мукачево - предлагает маток карпака и карника
mux.muk
я не в курсе какиє матки продайот пчеловод дранко митрофан так как не брал в нево никогда маток но хочу заметить што видел єво рекламу в однокласниках и єсли как вь говорите он дєствительно предлагаєт матки карпатки и карники одновременно то тут просто развод темболеє з зкарпатья /-

ето мойо мнения и я могу бьть неправ
Пчёллл
Цитата(mux.muk @ Вторник, 17 Июня 2014, 21:26)
я не в курсе какиє матки продайот пчеловод дранко митрофан так как не брал в нево никогда маток но хочу заметить што видел єво рекламу в однокласниках и єсли как вь говорите он дєствительно предлагаєт матки карпатки и карники одновременно то тут просто развод темболеє з зкарпатья /-
*

а в чём видите подвох???
mux.muk
а как контролируєтса трутневьй фон карники икарпатки очень захватующий вопрос подлог или професионализм
Пчёллл
Цитата(mux.muk @ Воскресенье, 29 Июня 2014, 22:43)
а как контролируєтса трутневьй фон карники икарпатки очень захватующий вопрос подлог или професионализм
*

а если маток оплодотворяет искусственно????? acute.gif acute.gif
mux.muk
где на западной украине оплодотворяют маток искуственньм методов очень интересно
Пчёллл
Цитата(serst83 @ Четверг, 12 Июня 2014, 12:31)
кто-то может сказать отзывы о Дранко Митрофане. проживает Мукачево - предлагает маток карпака и карника
*

я узнавал. он продаёт только карпатку и всё. качество пока не знаю. цена вроде 80 грн. в июне была
mukola-s
післе трьох тижнів фактично нульового взятку сьогодні вже прихід сильно пішов в плюс тож хорошого медозбору
Это текстовая версия — только основной контент. Для просмотра полной версии этой страницы пожалуйста нажмите сюда.
Пчеловодство © 2001-2022 Пчеловод.ИНФО