Помощь · Поиск · Пользователи · Календарь · Магазин для пчеловодов
Перейти к полной версии: Пчеловоды Полтавской области и Полтавы
Объединенный пчеловодческий форум > Пчеловодство за рубежом > Украина > Центральная
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Немолодой
Пасічників полтавського краю
Щиро із різдвом вітаю!
Миру й щастя Вашій хаті.
Щоб були Ви всі багаті.
Щоб колядочка лунала
і кутя щоб смакувала.
Пампушки були рум"яні,
ну а Ви не дуже п"яні!

114.gif cheer.gif drinks_cheers.gif
VadimSalut
Всіх зі святами! Я початківець з Диканського району, минулої весни купив 4 сім'ї. Вулики багатокорпусні. За сезон зробив ще 2 відводки. В зиму пішло 5 сімей у двох корпусах та одна (невеликий відводок) в одному корпусі. В другому корпусі в п'ятьох вуликах залишив по 8-9 повномедних рамок. В першому було трохи меду тільки в самому верху рамок. Вчора "слухав" вулики, притуляючи вухо до корпусів. 4- сидять тихенько, а в одному гул набагато сильніший, на шелест сухого листя не схожий. В мене питання до "немолодих та досвідченних": яка може бути причина і що можна зробити чі нічого не робити?
Владимир Владимировiч
Я думаю пока не стоит ничо делать а когда потеплеет в первую очередь посмотриш ту семью. Может просто много факторов влиять на поведения и звук пчел. А щас лучше их не беспокоить если ты уверен что там кормов хватает. Пчелы зимой когда нет расплода употребляют меда дето 1 кг. в месяц. Можеш попробывать проволочкой через леток проверить нетли кристаликов или ище чевото подозрительного токо окуратно.
Haray
А может мыша завелась у меня такое было посмотри обезательно hi.gif
VadimSalut
Слухав днями ще, так наче вже і не дуже шумлять, перша зимівля - переживаю просто. Дякую за відповіді.
Haray
Да все нормально будет непережывай перезимуют!!!!
ppz
17 февраля в Полтаве в помещении Колледжа управления и права (ул. первомайская, 10) состоится пчеловодческая конференция на тему "Сбереги пчелу".
Немолодой
Цитата(ppz @ Пятница, 20 Января 2012, 13:12)
состоится пчеловодческая конференция
*

Хто організатор конференції? Детальніше про питання, що виносяться на обговорення. Хто виступає?
ppz
Організатор - Полтавська спілка пасычників (Н.Д. Сенчук). Докладніше можу лише сказати, що будуть представники АПК, служби захисту рослин, ветслужби, прокуратури.
Sergo123
Привіт Полтавчани.
Я з Решетилівки.
У мене питання:якою фарбой краще пофарбувати вулики?
Владимир Владимировiч
Привет Sergo123. Улья лучше красить акриловыми(водоимульсионкой) красками с добавлением колора они есть разных цветов или масляной(масляная дешевли но она создает тонкую корочку на улье что нарушает проходимость воздуха, запаха после покраски нет.) Отето 2 краски которые я использую.
Senchuk
Sergo123 ,доброго дня! Перш ніж фарбувати, постав собі питання - ти хочеш, щоб було красиво, чи щоб було дешевше і довговічніше? Якщо красиво - масляні або акрилові фарби. Кляті буржуї вже давно цим не морочаться, бо для них головне - дешевше і довговічніше, тому вони просочують деревину парафіном чи розчином воску в скипідарі.
І щодо різних кольорів - колись в Полтаву приїздив пасічник із США, показував фото - в нього майже вулик на вулику і всі пофарбовані серебрянкою. І нічого, пасічникує.

18-19 лютого в Харкові велика традиційна виставка - технології, вулики, література, інвентар,лекції. Плануємо поїхати на один день, 18-го, з Полтави їхатиме автобус, виїдемо о 7-й ранку, з Харкова о 3-й повертаємося. вартість проїзду 80 грн. Щоб не витрачатися на бутерброди, бажано мати щось в торбі. Місця ще є, звертайтеся.
Sergo123
Привіт. Дякую за інформацію.А за поїздку ще подумаю.Може поїдуть колеги.
dimon_89
Цитата(Senchuk @ Понедельник, 13 Февраля 2012, 9:25)
18-19 лютого в Харкові велика традиційна виставка
*

А де буде проходити? Поки в Харкові то потрібно сходити
Senchuk
Цитата(dimon_89 @ Четверг, 16 Февраля 2012, 0:55)
А де буде проходити?
*

Центр Харкова, площа Конституції, автодорожний технікум. Особлива прикмета - на приміщенні величезний термометр.
dimon_89
Ааааа ну термометр це завжди орієнтир де зустрічатися smile.gif Прийду обов`язково. А як земляків розпізнати?
А.П.Давискиба
Здравствуйте коллеги! А у нас в Украине есть липовые массивы?Вы мед качаете липовый?И как у вас гречка, дает выделение или год на год не приходится? Спасибо!
Стас-пасічник
У меня пасека в Гадяче, а живу в Киеве здесь тоже пасека
дедмазай
Цитата(Стас-пасічник @ Четверг, 15 Марта 2012, 21:39)
а живу в Киеве здесь тоже пасека
*

Привет !!
а где , если не секрет ?
Andrej1986
Пора бджілок виносить!прогнози на неділю та понеділок +14 smile.gif
Владимир Владимировiч
У меня уже 7.03.12 облителись чуток. Думаю воскресенье должны по лучше облетеца.
Andrej1986
сьогодні виставив облетілись!завтра чекаю кращого обльоту! dance2.gif
Владимир Владимировiч
У меня седня шикарный облет и даже выловил момент та проверил семьи расплод есть, по 9-8 улочек рамки сухие, не опоношены давал осенью ноземацыд, вульях сухо. Слава Богу. Я доволен. Жилаю всем здоровых пчелосемей.
Andrej1986
Цитата(Владимир Владимировiч @ Воскресенье, 18 Марта 2012, 20:46)
У меня седня шикарный облет и даже выловил момент та проверил семьи расплод есть, по 9-8 улочек рамки сухие, не опоношены давал осенью ноземацыд, вульях сухо. Слава Богу. Я доволен. Жилаю всем здоровых пчелосемей.
*

молодец вовчик! я сегодня тоже сделал ревизию. smile.gif
Владимир Владимировiч
Ну как там Андрей как зимовка?
Немолодой
Всіх бджолярів Полтавщини вітаю з настанням весни! Нарешті ми її дочекались. Пасічницький сезон розпочато. Бджілки добре політали, тепер наше завдання допомогти їм успішно замінити свій бджолиний електорат, наростити вуликове народонаселення до медозборів і отримати своє по своїх заслугах. В добру путь, друзі! cheer.gif 114.gif hi.gif
Владимир Владимировiч
Немолодой. Спасибо. Удачного сезона. Дай Бог.
Andrej1986
Цитата(Немолодой @ Вторник, 20 Марта 2012, 8:09)
Всіх бджолярів Полтавщини вітаю з настанням весни! Нарешті ми її дочекались. Пасічницький сезон розпочато. Бджілки добре політали, тепер наше завдання допомогти їм успішно замінити свій бджолиний електорат, наростити вуликове народонаселення до медозборів і отримати своє по своїх заслугах. В добру путь, друзі! 
*

Дякуємо!!!!Зимівля пройшла добрре!
Немолодой
По першому каналу ТВ пройшла інформація, що кабмін прийняв постанову про заохочення пасічників, чиї бджоли працюватимуть на опиленні с-г культур (яких саме не сказано). На кожну сім"ю виплачуватимуть 100 грв, але для цього потрібно мати ветпаспорт пасіки і заключати угоди з керівниками с-г підприємств на період кочівлі. Форма угоди буде надрукована в "Урядовому кур"єрі". От чи тільки захочуть наші керівники її підписувати-це питання. cheer.gif
Немолодой
Цитата(Немолодой @ Воскресенье, 01 Апреля 2012, 18:57)
По першому каналу ТВ пройшла інформація, що кабмін прийняв постанову про заохочення пасічників, чиї бджоли працюватимуть на опиленні с-г культур (яких саме не сказано). На кожну сім"ю виплачуватимуть 100 грв, але для цього потрібно мати ветпаспорт пасіки і заключати угоди з керівниками с-г підприємств на період кочівлі. Форма угоди буде надрукована в "Урядовому кур"єрі". От чи тільки захочуть наші керівники її підписувати-це питання.
*

Вітаю всіх пасічників славної Полтавщини з Днем гумору! Ні молі ні кліща Вам в новому сезоні! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Maksimka_T
Привет.
Подскажите где можно узнать о всяких пчеловодческих выставках, лекциях и т.д.
Какие есть толковые журналы по пчеловодству, есть желание повыписывать.

P.S. Я из Артёмовки. Чутовский р-н.
~Burn~
Чтото тема затихла dry.gif . Какие мысли по сезону? В других областях липа скоро давать будет. Какие наблюдения по нашей области?
Maksimka_T
У нас очагово пытается цвести, на верхушках кое где. в основном ещё нет.
Владимир Владимировiч
Привет Всем. Как у кого проходят дела на пасеки? Скажите хто почем мед в этом году продает? Чото в этом году так всебыстро отцвело. Теперь пчелки уже собираюца на роение. Кто чем занимаеца?
Vig
Здравствуйте.
Назовите пожалуйста точную дату праздника Мёда - ярмарки в этом году в г. Полтаве ?
Владимир Владимировiч
Привет Всем. Скажите пожалуста какие документы или взносы надо для продажи меда на рынкев в Полтаве?
К.Женя
Здравствуйте.я с город Миргород.
matyushin77
Цитата(Andrej1986 @ Понедельник, 16 Июля 2012, 23:00)
Продам пасеку свою под ключ!30 семей Украинская порода от Егошина. Ульи на рамку 145 новые 2 года.Семьи здоровые сильные.Еще 10 ульев новый. Пасека стоит в Хороле.Продаю по причине другого бизнеса нет времени на пчел.Пишите в личку или по тел.099-909-18-25
*

надо было хотябы в мае продать!
Romun
Здравствуйте!
Подскажите где в Полтаве делают качественные улья.
Кто где покупает?
Спасибо!
davidenkovitali
Всем привет. Кто знает когда будут проходить пчеловодческие выставки в Полтаве, Харькове?
Romun
Насколько я знаю пчеловодческих выставок в Полтаве нет(не считая "Свято меду"), а вот в Харьковской области недавно проходил "Бджолярський круг" http://tochok.info/forum/http://www.pchelovod.info/index.php?showtopic=1298&st=540
Теперь придётся ждать 2013 года...
Datura01
В Харькове в середине февраля проводится выставка пчелоинвентаря. В этом 2012 году была 19 февраля. Очень рекомендую, большой выбор инвентаря и невысокие цены.

Цитата(Romun @ Воскресенье, 07 Октября 2012, 11:12)
Здравствуйте!
Подскажите где в Полтаве делают качественные улья.
Кто где покупает?
Спасибо!
*

Покупать можно по всей Украине, сейчас с доставкой проблем нет.
Дима Пчелкин
Здраствуйте, подскажите где в Полтаве находятся магазини по пчеловодству( адрес, улица)? hmm.gif
Медовая Полтавщина
Привіт всім! Я з Чутове Полтавська обл.
Цитата(Romun @ Воскресенье, 07 Октября 2012, 11:12)
Здравствуйте!Подскажите где в Полтаве делают качественные улья.Кто где покупает?Спасибо!
*

Восени замовив у Полтаві вулики - 14-рамкові дадани з двома надставками з від'ємним дном. Власник майстерні (в районі ГРЛ) Роман - чоловік нормальний, зговорчивий, виконує грамотно всі забаганки. Спеціалізуються тільки на вуликах та рамках. Матеріал - його, сухий, якість виробів хороша, частини вуликів добре підігнані та взаємозамінні. Безкоштовно привіз додому. Ціна найдешевша з усіх відомих мені пропозицій (можливо я виторгував, бо на той час у нього не було замовлень). Телефон у оголошеннях його жінки: 0994311938. Свого телефону просив не давати.
Заходьте на мій сайт: Медова Полтавщина. Можна дати в цій темі оцінку.

Цитата(Дима Пчелкин @ Четверг, 22 Ноября 2012, 21:19)
Здраствуйте, подскажите где в Полтаве находятся магазини по пчеловодству( адрес, улица)?
*

Останнім часом все більше користуюсь інтернет-магазинами, дошками оголошень та сайтами продажу обладнання для пасічників. Вибрав по інтернету, замовив, оплатив, через кілька днів отримав по Новій пошті - світова практика!
Каталог корисних ресурсів на моєму сайті: Медова Полтавщина
Також скупляюся на щорічній виставці у Харкові (там ціни виробників). Цього року був на Бджолярському кругу біля с.м.т. Старий Салтів Харківська обл. - дещо цікаве придбав, а головне отримав потрібну інформацію, поспілкувався з колегами.

Прикрепленное изображение: Открыть в новом окне
Sergo123
Привіт.Хочу привітати пасічників Полтавського краю з Новим роком і Різдвом Христовим. Бажаю всім міцного здоров'я, щастя, успіхів у нелегкій, але дуже цікавій і корисній справі як бджільництво!

17 січня 2013 року нашому колезі Сергію Йосиповичу Чубукову виповнюється 85 років.
Він родом з Решетилівки. У мене є невеличке прохання, щоб Ви хто знає його (а можливо і не знає) привітали з цим ювілеєм. Можна і на цьому сайті, а я йому ці привітання покажу.
Дякую.
Медовая Полтавщина
19 січня заїзджав у Решетилівку особисто до Сергія Йосиповича Чубукова з своїм батьком (вони друзі з дитинства, бо батько родом з Решетилівки). Провідали, погутарили про бджіл, подивились лежанку на вуликах, побажали здоров'я. У свої 85 Сергій Йосипович виглядає дуже добре. Ще раз йому здоров'я і довгих років життя! Привіт від Соколових з Чутового.
Fed18
Уважаемые пчеловоды, подскажите столяра или столярку где можно заказать рамки по нормальной цене, в Полтаве.
PiVAsik
Всем привет, подскажите есть-ли в Полтаве какие-нибудь курсы пасечников?
olegx222

Цитата(Fed18 @ Вторник, 22 Января 2013, 15:45)
Уважаемые пчеловоды, подскажите столяра или столярку где можно заказать рамки по нормальной цене, в Полтаве.
*

есть по 1.80
Fed18
Народ где вы все пропали? У меня 27.02.13 был облет а у Вас был облет? Кто как перезимовал, делимся, общаемся. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Это текстовая версия — только основной контент. Для просмотра полной версии этой страницы пожалуйста нажмите сюда.
Пчеловодство © 2001-2022 Пчеловод.ИНФО